NETGEAR ProAV Engage™ Hands-on Training

0
31

Deze speciale training is ontworpen om je diepgaande kennis en praktische ervaring te bieden voor de implementatie op het gebied van Wireless LAN, Routing, Audio over IP en Multicast Video op de NETGEAR AV switches. Gedurende deze intensieve sessie leer je niet alleen de basisprincipes, maar krijg je ook de kans om hands-on te werken met de PR460X router, M4250, M4350 Switches en WBE718 Access Points georkestreerd middels de NETGEAR Engage™ software.

Wat kun je verwachten?

  • Ochtend: We beginnen met een korte introductie en huishoudelijke mededelingen, gevolgd door een overzicht van de training en de doelstellingen. Vervolgens duiken we in de basisprincipes van Wireless LAN en de integratie van de PR460X router met NETGEAR Engage™ 1 2 3 4.
  • Middag: Het hands-on gedeelte begint met de inbedrijfstelling van de PR460X router, het aanpassen van IP-adressen en het configureren van de DHCP-server. Je leert ook hoe je een locatie aanmaakt in Engage™, wireless instellingen configureert, en NETGEAR AV switches en Access Points toevoegt. Daarnaast behandelen we de aanmaak van een Dante VLAN en een Multicast Video VLAN verspreidt over de switches. Tevens behandelen we het maken van een netwerk back-up en de mogelijkheden van NETGEAR Engage™ als je in teamverband je klanten ondersteund.

Aan het einde van de training ben je in staat om zelfstandig een volledig functioneel layer 3 netwerk op te zetten en te beheren met behulp van NETGEAR Engage™. We kijken ernaar uit om je te verwelkomen en samen te werken aan het verbeteren van je vaardigheden en kennis.

Doelgroep:

Doelgroep voor deze training de medewerkers die betrokken zijn bij de implementatie van Wireless LAN, Routing, Audio over IP en Multicast Video op de NETGEAR AV switches.

Voorwaarden:

Voorwaarden voor deze training zijn dat je minimaal de NETGEAR ProAV Essentials training en de NETGEAR ProAV Design & Deployment training hebt gevolgd en succesvol hebt afgerond met het behalen van beide certificaten. Indien je deze certificaten bezit, word je automatisch door ons uitgenodigd om deze training op een afgesproken datum te volgen.

Verdere gegevens:

Locatie: NETGEAR Nederland B.V. Louis Braillelaan 80 2719 EK Zoetermeer Nederland
De aanvang: van de training is om 10:00 uur en de training is om 16:00 uur afgelopen
Voor de lunch wordt gezorgd.
Datums: Deze zijn terug te vinden in de Agenda

Bij de hands-on werken in teams van twee personen en je dient zelf je notebook mee te nemen voor de oefeningen.

Zijn er vragen stuur een email naar:

Voor meer informatie over de NETGEAR ProAV Engage™ Hands-on Training en eventueele inschrijvingen, neem gerust contact op met:

Arjan Haverkamp email: arjan.haverkamp@netgear.com of
Eric Lindeman email: elindeman@netgear.com